Włącz się na przyszłość

TEMA

Firma TEMA została założona w 1990 roku, a od 1992 roku jest wyłącznym przedstawicielem niemieckiej marki Gira w Polsce. Jesteśmy firmą rodzinną od trzech pokoleń i od ponad 30 lat wspieramy architektów, elektryków oraz instalatorów w zakresie tradycyjnych instalacji elektrycznych, jak i rozwiązań automatyki budynkowej w standardzie KNX. Organizujemy szkolenia zarówno dla integratorów inteligentnych systemów, jak i dla architektów i projektantów, aby aktywnie rozwijać rynek Smart Home w Polsce.

Firma Tema

Firma Tema

Główna siedziba firmy znajduje się w Warszawie, gdzie zobaczyć można całą gamę produktów firmy Gira oraz Revox, a także przekonać się o zaletach rozwiązań inteligentnego sterowania budynkiem. W pełni funkcjonalny showroom zapewnia dogodne miejsce spotkań z klientami, gdzie przy okazji omówić można aspekty techniczne planowanych instalacji. Do dyspozycji jest również duży magazyn, co gwarantuje maksymalnie szybki czas realizacji zamówień. Poza siedzibą główną, firma TEMA reprezentowana jest przez dwóch przedstawicieli regionalnych: w północnej oraz południowej części Polski.

Marka Gira

Marka Gira

Marka Gira od ponad 115 lat kształtuje rynek elektrotechniczny w zakresie inteligentnych rozwiązań zarządzania budynkami. Od czterech pokoleń pozostaje w rękach jednej rodziny, a cała produkcja znajduje się w niewielkiej miejscowości Radevormwald w Niemczech. Na świecie reprezentowana jest w ponad 40 krajach, w każdym posiadając jednego przedstawiciela - w ten sposób gwarantuje jakość usług oraz wsparcia technicznego. Ta ścisła współpraca pozwala utrzymać rodzinną atmosferę oraz dbałość o każdego klienta.

Partnerzy

Znajdź naszych partnerów

Więcej