Gira System 55

Gira System 55

Gira System 55 łączy w sobie duży wybór funkcji nowoczesnej techniki wyposażenia budynku z szeroką ofertą wariantów stylistycznych. Kluczem do niego jest: kwadrat o podstawowych wymiarach 55 × 55 mm. Ten jednolity wymiar dla modułów funkcyjnych oraz pasujących do nich ramek upraszcza planowanie, logistykę oraz instalację łączników oraz innych funkcji techniki wyposażenia budynku.

Więcej o System 55 na Gira.com

Seria Gira E2

Seria Gira E2

Program stylistyczny Gira E2 łączy proste wzornictwo z funkcjonalnym materiałem i inteligentną techniką. Dostępny jest w siedmiu kolorach. Również w wersji do płaskiego montażu.

Więcej na stronie Gira.com

Seria Gira E3

Seria Gira E3

Program stylistyczny Gira E3 łączy zaokrąglone kształty z jedwabiście matowymi i błyszczącymi powierzchniami w subtelnych odcieniach palety NCS. Zastosowanie ramek nośnych i modułów podtynkowych w kolorze antracytowym lub czystej bieli z połyskiem wraz z kolorowymi ramkami ozdobnymi umożliwia tworzenie różnorodnych wersji stylistycznych.

Więcej na stronie gira.com

Seria Gira Esprit

Seria Gira Esprit

Program stylistyczny Gira Esprit oferuje niedoścignioną różnorodność materiałów. Klarowna forma ramek współgra ze starannie wyselekcjonowanymi powierzchniami z połączenia materiałów takich jak linoleum-sklejka, a także szkła lub też różnych wariantów metali.

Więcej na stronie Gira.com

Seria Gira Studio

Seria Gira Studio

Okrągłe i kanciaste, czarne i białe: nowy program stylistyczny Gira Studio z wysokiej jakości szkła cechuje się silnymi kontrastami. W wersji natynkowej do nowoczesnych designerskich wnętrz oraz w wersji podtynkowej do wytwornych aranżacji. W połączeniu z modułami podtynkowymi System 55 Gira program stylistyczny Gira Studio umożliwia realizację różnorodnych nowoczesnych koncepcji wzornictwa w przyszłościowych instalacjach.

Więcej na stronie Gira.com

Seria Gira ClassiX

Seria Gira ClassiX

Dzięki perfekcyjnym powierzchniom i delikatnie zaokrąglonym rogom program stylistyczny Gira ClassiX stwarza nowe standardy do wnętrz zarówno o klasycznym wystroju, jak i w nowoczesnym wzornictwie. Odpowiednio do atmosfery wnętrza do wyboru są warianty ramek z mosiądzu o złotym połysku, brązu o szczotkowanej powierzchni lub chromu o srebrnym połysku, wykonane w całości z metalu lub w połączeniu z elementami w kolorze czarnym lub kremowym. W linii wzorniczej Gira ClassiX Art eleganckie ramki są dodatkowo dekorowane kunsztownymi ornamentami. Filigranowe szczegóły, wykonane laserowo, stwarzają urocze akcenty.

Więcej na stronie Gira.com

Seria Gira Event

Seria Gira Event

Linia wzornicza Event prezentuje się w klasycznej palecie barw, ale z charakterystyczną półokrągłą formą programu stylistycznego. Event Opaque to lekko prześwitująca, matowa powierzchnia i ekstrawagancka paleta barw. Event Clear eksponuje kolory własną siłą świecenia. Specjalny efekt tej linii wzorniczej to klarowna optyka z powierzchnią o wysokim połysku, tworzoną przez kolorowe tło z przezroczystego tworzywa sztucznego.

Więcej na stronie Gira.com

Seria Gira F100

Seria Gira F100

Gira F100 łączy skromną i ponadczasową elegancję z eksponowaną wielkością. Obejmuje on wiele urządzeń podnoszących komfort mieszkania – od radia podtynkowego z RDS Gira poprzez unifony z systemu domofonowego Gira aż po funkcje systemu KNX i systemu radiowego.

Więcej na stronie Gira.com

Seria Gira TX_44

Seria Gira TX_44

Gira TX_44 to perfekcyjny program stylistyczny do stosowania na zewnątrz lub w wilgotnych pomieszczeniach, ale sprawdza się również wewnątrz pomieszczeń. Elementy oferowane w programie są bryzgoszczelne IP44, wyróżniają się wzmocnioną ramką i odpornym materiałem oraz możliwością montażu w sposób zabezpieczony przed kontaktem z wodą i kradzieżą. Dlatego też spełniają wszelkie wymagania stawiane instalacjom stosowanym w ogrodach, na balkonach lub tarasach.

Wiecej na stronie Gira.com