Szkolenia dla Architektów

Wkrótce pojawią się informacje dotyczące harmonogramu szkoleń na rok 2022! Zapraszamy jednak na szkolenia indywidualne - napisz do nas na szkolenia@tema.pl

Więcej

BIM

BIM, czyli modelowanie informacji o budynku (ang. Building Information Modeling), opisuje metodę zoptymalizowanego planowania, wykonania i zarządzania budynkami za pomocą oprogramowania. Wcześniej zmiany w projektach budowlanych wiązały się ze znacznym dodatkowym nakładem kosztów, czasu i komunikacji. Dziś dzięki BIM można łatwo wprowadzić poprawki do pliku projektu.

Więcej

Zamów próbnik

Zamów próbniki serii stylistycznych marki Gira do swojej pracowni. Wybierz serię, kolor i podaj nam adres do wysyłki, a my dostarczymy Ci potrzebny próbnik. Nie wiesz na którą serię się zdecydować? Napisz do nas, a my pomożemy dobrać odpowiedni osprzęt do Twojego projektu!

Social media

Zachęcamy do polubienia naszych kont w mediach społecznościowych. Publikujemy tam nie tylko nowości z naszej oferty ale również obiekty referencyjne i informacje o zbilżających się wydarzeniach, Zastosowałeś / zastosowałaś w swoim projekcie produkty firmy Gira? Napisz do nas a my chętnie umieścimy zdjęcia z realizacji na social mediach oraz na stronie internetowej!

Social media

Obiekty referencyjne

Każdy projekt w którym znajdują się elementy z oferty marki Gira jest dla nas powodem do dumy. Jeśli chcesz podzielić się zdjęciami swojego projektu napisz do nas na marketing@tema.pl